Projekt realizowany pod kierownictwem Anny Łoskiewicz w ramach Beza Projekt

współpraca przy projekcie wnętrz: Ksymena Kucharska, Weronika Jarońska and Katarzyna Sobolewska

współpraca przy projekcie designu: Krzysztof Benke, Tomasz Korzewski

Menedżer projektu (Beza Projekt): Justyna Ciurzyńska

Projekt Identyfikacji wizualnej: Futu

Lider projektu: Wojciech Ponikowski

Menedżer projektu wdrożenia: Joanna Trytek

Grafika: Piotr Najar and Kaisu Almonkari

Marbling designer: Katarzyna Korzeniecka

Klient: Nest Equinox Capital Partners Sp. z oo

Foto: Jacek Kołodziejski

Projekt składa się z otwartych przestrzeni wspólnych, sal konferencyjnych, wydzielonych biur, przestrzeń warsztatową i przestrzeń dla dzieci. Poszczególne funkcjonalności tworzone są poprzez systemy typu open space lub systemy mieszane, w którym wydzielone przestrzenie współdziałają z częściami wspólnymi. Funkcjonalności pozwalają na różne tryby pracy, dostosowane do potrzeb użytkownika Nest. Całość przypomina właśnie bardziej klub, a nie typowe biuro.  Przestrzenie wspólne inspirowane są lobby hotelowymi.

Pod względem stylu i kolorystyki udało nam się uzyskać efekt kontrestu dość ciemnego, ale ciepłego wnętrza z organicznym charakterem detali i tekstur z przestrzenią na zewnętrz oraz prostokątną bryłą budynku. 

Zadaniem było zaprojektowanie przestrzeni co-workingu o wielkości 1800 metrów kwadratowych w centrum Warszawy. Ambicją zespołu inwestora oraz naszym, projektantów było przełamanie sztampy w myśleniu o charakterze biura i zwrócenie w kierunku ciepłego wnętrza gdzie praca miałaby charakter spotkania w przyjaznej przestrzeni,  mniej formalnym, nie przyjemnym doświadczeniem. Do projektu poprzez kolor faktury, naturalne materiały zaangażowałyśmy emocje, które często są pomijane w środowisku pracy, a będące ważną składową budowania przestrzeni przyjaznej zmysłom i komfortu pracy. Takie założenie jednak mocno wpłynęło na poszerzony zakres działań projektowych między innymi o dedykowany system mebli, aranżację wielu mniejszych lub większych miejsc spotkań za pomocą niestandardowych zabudów i rozwiązań funkcjonalnych. Zadania nie ułatwiła nieregularna, wąska bryła budynku, która sprowokowała nas do rozwiązań bliższych przestrzeni klubu, nie biura.

konsultacje projektowe

Oferuję konsultacje projektowe. Doradzę jak stworzyć brief, gdzie marka lub przedsięwzięcie mają niewykorzystany potencjał. Przeprowadzę nadzór koncepcyjny nad realizacją.